Express Elixir

Od 17.02.2022 r.  klienci Powiatowego Banku Spółdzielczego w Węgrowie mogą korzystać z systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. System umożliwia wykonywanie przelewów pieniężnych do innych banków w ciągu zaledwie kilku sekund.Express ELIXIR to pierwszy w Polsce profesjonalny system rozliczeń płatności natychmiastowych realizowanych bezpośrednio.

Express ELIXIR to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na błyskawicznym zasilaniu rachunku wybranej osoby lub firmy. Mogą korzystać z niego zarówno klienci indywidualni jak i instytucjonalni. Przelewy Express ELIXIR obejmują również wpłaty do ZUS oraz Urzędów Skarbowych.

System Express ELIXIR umożliwia klientom realizację przelewów krajowych w złotych, w trybie natychmiastowym. Limit pojedynczej transakcji:

  • w placówce Banku wynosi 100 000,00 zł.
  • w bankowości elektronicznej 500,00 - limit pojedyńczej transakcji, max. można wykonać 7 operacji w ciągu jendego dnia.

Warunkiem realizacji przelewu jest dostępność usługi w banku odbiorcy. Lista banków obsługujących płatności Express Elixir dostępna pod adresem https://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/ 

Szczegółowe informacje związane z kosztami realizacji przelewów Express ELIXIR znajdą Państwo w Tabeli opłat i prowizji.